REDAKCJA PORTALU

Jadwiga Włodarczyk – redaktorka naczelna portalu, mediatorka, pedagożka, filolożka oraz specjalistka ds. PR. Dba o całokształt portalu, pisze wybrane teksty do zakładek Psychologia i Patchwork w praktyce, Mediacja, Kultura, a także prowadzi Instagram portalu. Mama dwóch córek i syna oraz macocha trzech córek swojego męża.

 

Joanna Baranowska – redaktorka językowa portalu, filolożka, redaktorka z kilkunastoletnim stażem, autorka bloga Organiczni.eu. Stoi na straży poprawności językowej tekstów na portalu (w tym również konsekwentnego używania żeńskich form zawodów). Prywatnie – mama dwóch synów.

 

NASI EKSPERCI

PSYCHOLOGIA

Agnieszka Kucińska – psycholożka, psychoterapeutka, pedagożka, trenerka i logopedka. Od 10 lat związana zawodowo z 2 SLO w Warszawie. Prowadzi prywatny gabinet. Pracuje z osobami dorosłymi, rodzinami, parami oraz z młodzieżą od 15 roku życia, prowadząc terapie indywidualne i grupowe. Na portalu w zakładce Psychologia recenzuje merytorycznie wybrane teksty oraz publikuje własne. Prywatnie jest mamą dwóch córek.

Monika Kocevska-Czyżma – psycholożka z wieloletnim stażem w Krajowym Ośrodku Adopcyjno -Opiekuńczym TPD w Warszawie. Zajmuje się pomocą psychologiczną dzieci i osób dorosłych z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, obniżoną samooceną, mających trudności w relacjach z innymi ludźmi, odczuwających pustkę i osamotnienie. Na portalu recenzuje merytorycznie wybrane teksty z zakładki Psychologia. Prywatnie mama dwóch synów i małej córeczki.

 

Ariadna Dubińska – psycholożka, trenerka kompetencji społecznych, doradczyni zawodowa. Współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji Ekonomii Społecznej Przystań, która prowadzi Bar Mleczny Tumska w Płocku. Na portalu opiekuje się merytorycznie wybranymi tekstami z zakładki Psychologia. Na co dzień udaje jej się pogodzić koncentrację nad własnym rozwojem zawodowym z dbaniem o siebie, swoje potrzeby i przyjemności.

PRAWO

Mec. Monika Bandelewska – radca prawny, właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, a także autorka bloga Mama Mecenas. W ramach swojej praktyki zawodowej świadczy usługi m.in. z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, rzeczowego, spadkowego, ubezpieczeń społecznych i inne. W zakładce Prawo w przystępny sposób przedstawia zagadnienia prawne, związane z życiem w patchworku. Prywatnie spełniona mama, która stara się harmonijnie łączyć pracę z życiem rodzinnym.

 

 

 

Mec. Tomasz Tomaszczyk – adwokat, właściciel Kancelarii Adwokackiej JST. Prowadzi indywidualną praktykę zawodową, koncentrując się na sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy oraz ZUS. W zakładce Prawo na portalu przybliża tematy związane z rozwodem, opieką nad dziećmi po rozwodzie, a także w szeroko rozumianym układzie patchworkowym. Prywatnie tata dwóch synów.